Skorzystaj z super promocji na lampy Candellux⭐️Tylko do końca września⭐️ SPRAWDŹ!

Żyrandole - Żyrandole do łazienki

Żyrandole do łazienki

Czasami, żeby znaleźć odpowiednie żyrandole do łazienki, trzeba się nie lada natrudzić. Jest to pomieszczenie, które z reguły ma mały metraż, a także ograniczony dostęp do światła dziennego. Odpowiednio dobrane oświetlenie powinno sprawiać, że łazienka będzie miejscem, w którym będziemy czuć się komfortowo i przyjemnie. 

Żyrandol do łazienki

W łazience szczególnie powinniśmy zadbać o dobre światło przy lustrze. Do oświetlenia lustra coraz częściej wykorzystywane są lampy wiszące. Jedna po prawej, a druga po lewej stronie lustra. Są to pojedyncze żyrandole do łazienek, np. ze szklanym, mlecznym kloszem. Żyrandol do łazienki charakteryzuje wykorzystanie zintegrowanego źródła światła LED, o którym też warto pamiętać! Lampy wiszące łazienkowe powinny dawać rozproszone, jasne światło, które złagodzi kolorystykę i nada wnętrzu miękkości i przytulności. Wykorzystując żyrandole łazienkowe jako głównej oświetlenie w pomieszczeniu, należy pamiętać, aby światło obejmowało swoim zasięgiem jak największy obszary łazienki.
Oczywiście nowoczesny żyrandol do łazienki to nie jedyne rozwiązanie, które należy zastosować w tym pomieszczeniu. Pamiętajmy też, że lampy do łazienki powinny mieć podwyższoną klasę szczelności IP od 44 w górę.