Blog 2BM

01.06.2021
Jadalnia to miejsce w domu, gdzie wraz z bliskimi spożywamy wspólny posiłek, a także spędzamy miłe chwile i zbliżamy się do siebie. Warto więc zatroszczyć się o dobrą atmosferę. Pomoże nam w tym odpowiednie światło. Zobacz, jakie lampy będą się najlepiej sprawdzać w jadalni.
Czytaj więcej
09.06.2021
Pokój dzienny to pomieszczenie, które pełni szereg funkcji, m.in. pokoju do odpoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi, wieczornego czytania lub oglądania telewizji, a także do nauki i pracy. Zastosowań jest tak wiele, że w związku z tym, oświetlenie powinno dostosowywać się do funkcji pomieszczenia w danym momencie.
Czytaj więcej
02.06.2021
Łazienka to miejsce w naszym domu, gdzie chcemy czuć się komfortowo i przyjemnie. W dużym stopniu uzależnione jest to od doboru odpowiedniego wystroju wnętrza, a tym samym optymalnego wyboru lamp. Zazwyczaj oświetlenie łazienki ograniczało się jedynie do instalowanej centralnie na suficie lampy lub punktu świetlnego nad drzwiami. Oczywiście takie oświetlenie to duży błąd.
Czytaj więcej
06.06.2021
Sypialnia, która jak wiadomo służy jako pokój do spania, musi zapewniać intymność i dobry wypoczynek. Ulokowana od strony północnej, gwarantuje światło rozproszone i dające poczucie chłodu. Planując sypialnię należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wygodne łóżko, elementy dekoracyjne, które nadadzą jej charakter, ale również na odpowiednie oświetlenie.
Czytaj więcej
04.06.2021
Kuchnia to szczególne miejsce w naszym domu, gdzie samemu lub wspólnie z rodziną przyrządzamy posiłki. Oprócz komfortu i wygody pracy, niezbędne jest tam dobre oświetlenie. Kuchnia ze względu na szczególne zadania, którym musi sprostać, potrzebuje odpowiedniego oświetlenia.
Czytaj więcej
09.06.2021
Korytarz i przedpokój to pomieszczenia, które śmiało możemy nazwać strefami pierwszego wrażenia. Ważne jest, aby oświetlenie w tym miejscu nie służyło nam jedynie do lepszej orientacji, ale przede wszystkich było dekoracją.
Czytaj więcej
11.06.2021
Projektując nowoczesną łazienkę, nie można zapomnieć o wykorzystaniu oświetlenia LED. Oświetlenie w łazience spełnia szczególną funkcję i może być użyte jako oświetlenie sufitowe, ścienne, a nawet podłogowe.
Czytaj więcej
31.05.2021
Nie możesz się zdecydować lub nie wiesz, jaka lampa będzie najlepsza do Twojego pomieszczenia? Nasz doradca Ci pomoże! :)
Czytaj więcej
13.09.2018
Jadalnia to miejsce w domu, gdzie wraz z bliskimi spożywamy wspólny posiłek, a także spędzamy miłe chwile. Warto więc zatroszczyć się o dobrą atmosferę. Pomoże nam w tym odpowiednie światło. Oświetlenie stołu powinno być zlokalizowane bezpośrednio nad nim. Może to być żyrandol, jak i lampa lub lampy zwieszone centralnie nad nim. Należy zwrócić uwagę, by światło nie raziło w oczy,…
Czytaj więcej
14.09.2018
Które lampy odpowiednio oświetlą pokój dzienny. Pokój dzienny to pomieszczenie, które pełni szereg funkcji, m.in. pokoju do odpoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi, wieczornego czytania lub oglądania telewizji, a także do nauki i pracy. Zastosowań jest tak wiele, że w związku z tym, oświetlenie powinno dostosowywać się do funkcji pomieszczenia w danym momencie. W pokoju musi być możliwość regulacji ilości światła. Można…
Czytaj więcej