Oświetlamy

Masz problem z doborem odpowiedniego oświetlenia? Pomożemy!

Nie możesz się zdecydować lub nie wiesz, jaka lampa będzie najlepsza do Twojego pomieszczenia? Nasz doradca Ci pomoże! :)
więcej

Led - zastosowanie w łazience

Projektując nowoczesną łazienkę, nie można zapomnieć o wykorzystaniu oświetlenia LED. Oświetlenie w łazience spełnia szczególną funkcję i może być użyte jako oświetlenie sufitowe, ścienne, a nawet podłogowe.
więcej

Jak oświetlić przedpokój

Korytarz i przedpokój to pomieszczenia, które śmiało możemy nazwać strefami pierwszego wrażenia. Ważne jest, aby oświetlenie w tym miejscu nie służyło nam jedynie do lepszej orientacji, ale przede wszystkich było dekoracją.
więcej

Wybieramy oświetlenie do kuchni

Kuchnia to szczególne miejsce w naszym domu, gdzie samemu lub wspólnie z rodziną przyrządzamy posiłki. Oprócz komfortu
i wygody pracy, niezbędne jest tam dobre oświetlenie. Kuchnia ze względu na szczególne zadania, którym musi sprostać, potrzebuje odpowiedniego oświetlenia.
więcej

Jakie lampy zastosować w sypialni?

Sypialnia, która jak wiadomo służy jako pokój do spania, musi zapewniać intymność i dobry wypoczynek. Ulokowana od strony północnej, gwarantuje światło rozproszone i dające poczucie chłodu. Planując sypialnię należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wygodne łóżko, elementy dekoracyjne, które nadadzą jej charakter, ale również na odpowiednie oświetlenie.
więcej

Oświetlenie do łazienki

Łazienka to miejsce w naszym domu, gdzie
chcemy czuć się komfortowo i przyjemnie.
W dużym stopniu uzależnione jest to od doboru odpowiedniego wystroju wnętrza, a tym samym optymalnego wyboru lamp. Zazwyczaj oświetlenie łazienki ograniczało się jedynie
do instalowanej centralnie na suficie lampy
lub punktu świetlnego nad drzwiami.
Oczywiście takie oświetlenie to duży błąd.
więcej

Jak oświetlić pokój dzienny?

Pokój dzienny to pomieszczenie, które pełni szereg funkcji, m.in. pokoju do odpoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi, wieczornego czytania lub oglądania telewizji, a także do nauki i pracy. Zastosowań jest tak wiele,
że w związku z tym, oświetlenie powinno dostosowywać się do funkcji pomieszczenia
w danym momencie.
więcej

Jakie oświetlenie wybrać do jadalni

Jadalnia to miejsce w domu, gdzie wraz
z bliskimi spożywamy wspólny posiłek, a także spędzamy miłe chwile i zbliżamy się do siebie. Warto więc zatroszczyć się o dobrą atmosferę. Pomoże nam w tym odpowiednie światło. Zobacz, jakie lampy będą się najlepiej sprawdzać w jadalni.
więcej