Lampy w stylu Organic Nature

03.12.2020

Lampy w stylu Organic Nature


Co to jest styl organic nature?  To ciekawe i nowoczesne połączenie elementów rustykalnych, wschodnich, naturalnych oraz vintage. To zrównoważona kombinacja nowoczesnego wyglądu oraz oryginalnej formy. Lampy w stylu organic nature odmieniają i odświeżają charakter wnętrz. Bazują na naturze, kolorach oraz współczesnych trendach.

ika

Dlaczego warto kupić lampy w najmodniejszym obecnie stylu? Dlatego, że:

– wyglądają naturalnie;

– każdy model lampy charakteryzuje się oryginalnym wyglądem;

– mają wyjątkowy charakter;

– ożywiają wnętrza;

– pięknie rozpraszają światło tworząc atmosferę prawdziwego domowego azylu;

– są uniwersalne: idealne do salonu, kuchni, sypialni i wielu innych pomieszczeń.

Inspirujące oświetlenie w naturalnej odsłonie

Dobre światło to podstawa w każdym domu. W odniesieniu do stylu organic nature polecamy lampy wykonane z bambusa, wikliny/rattanu,  a także z elementami drewna i skóry. Nieodzownym dodatkiem nadającym spójności naszym wnętrzom są rośliny. Wprowadzają spokój i ożywiają otoczenie. Zieleń roślin domowych w połączeniu z organicznym oświetleniem tworzy wspaniały efekt. Takie zestawienie sprawi, że nasz dom zmieni się w oazę spokoju.

legno

Lampa sufitowa LEGNO 2 SL.0521 Sollux Lighting

Wprowadzamy naturę do domowych wnętrz

Organic nature to idealna propozycja dla fanów w stylu boho, vintage, orientu, egzotyki oraz natury. Elementy rustykalne połączone z akcentami botanicznymi zapewniają komfort i życie w stylu slow-life. Nie musimy ograniczać się tylko do naturalnie wyglądających lamp. Inne wnętrzarskie dodatki, takie jak meble, dywany, zasłony czy poduszki również mogą odzwierciedlać nasze upodobania. Tkaniny w organicznych odcieniach – brązy, beże, szarości oraz wszelkie pastele – to odpowiedni wybór. Musi być przytulnie, komfortowo, ale przede wszystkim naturalnie.

Styl organic nature nie ma ograniczeń jeśli chodzi o ilość roślin oraz przemyślanych dodatków. Ma być dużo, ale z gustem.

Domowy styl bazujący na naturze zamykają dobrze dobrane lampy w nieoczywistej formie. Duże, wiszące, stojące, a także naścienne. Każda jest odpowiednia, pod warunkiem zachowania zasad: odważne kształty, naturalne materiały oraz kolory.

Nasz TOP lamp organic nature

Wśród naszych ulubieńców stylu naturalnego na uwagę zasługują:

sophia

 

Żyrandol WOODY 76359/01/72 fi30 ciemny Lucide

ika