Co wyróżnia lampy Zuma Line?

07.08.2021

Co wyróżnia lampy Zuma Line?


Zuma Line to polski producent oświetlenia dedykowanego dla domu oraz do użytku komercyjnego. Od momentu wejścia na rynek z ofertą, firma odnosi duże sukcesy. Z roku na rok lampy Zuma Line cieszą się coraz większą popularnością, zdobywając klientów, którzy bardzo chętnie wracają po kolejne oprawy.

dots

Czym charakteryzują się lampy Zuma Line

Przede wszystkim producent zadbał o bardzo szeroki wybór wśród opraw oświetleniowych. Znajdziemy tu lampy klasyczne, nowoczesne, industrialne, a także wiele modnych nowości. Lampy Zuma Line pasują do każdego stylu wystroju wnętrz.

Czym charakteryzują się lampy Zuma Line? Przede wszystkim stylem i jakością wykonania. Wiele projektów, takich jak lampy z serii Crystal czy Antenne podbija serca osób szukających ciekawych rozwiązań. Dlatego m.in. te serie lamp Zuma Line, i wiele innych, od kilku lat z powodzeniem znajdują się w ofercie. Ich niesłabnąca popularność wydaje się nigdy nie przeminąć.

Geometryczne kształty, a także minimalistyczny design to przepis na sukces

Klienci cenią sobie ofertę lamp Zuma Line za szeroki wybór. Są to lampy wiszące, żyrandole, lampy podłogowe, stołowe, kinkiety, oczka, reflektory i wiele innych. Ciekawa forma, styl i jakość wykonania przypadną do gustu wielu konsumentom. Również osoby szukające oryginalnych rozwiązań znajdą swoje wymarzone oświetlenie.

krysztalki

 

Ponadto producent kładzie duży nacisk na jakość oraz bezpieczeństwo. Materiały użyte w produkcji to m.in. szkło, stal, mosiądz oraz wysokiej jakości dodatki (drewno, tkaniny). Lampy Zuma Line pakowane są z największą starannością tak, aby dotarły do klienta w stanie idealnym. Oprawy już na liniach produkcyjnych przechodzą liczne testy bezpieczeństwa i kontrole wytrzymałości. Jak widać cały proces produkcji lamp Zuma Line został dokładnie przemyślany i przygotowany w najmniejszych szczegółach.
Dzięki czemu lampy dostępne w naszej ofercie spełniają oczekiwania każdego, kto szuka sprawdzonego oświetlenia do domu lub do biura.

Kryształowe lampy Zuma Line

Serie lamp Crystal oraz Vista  prezentują się wyjątkowo! Zaprojektowane z myślą o salonie oraz innych reprezentacyjnych wnętrzach (sale balowe, restauracje i inne). Kryształowe dodatki tworzą wspaniały design, który przyciąga uwagę oraz kreuje wspaniały klimat. Światła Zuma Line same w sobie są wspaniałym elementem wyposażenia, stanowią niezwykle oryginalną dekorację. Ich bogaty w wyrazie styl wprowadza do wnętrz ekskluzywny wymiar. Kryształowe lampy Zuma Line prezentują się luksusowo!

vista

 

Industrialne projekty są w modzie

Lampy z serii Antenne czy Zodiac to propozycja oświetlenia w stylu nowoczesnym, który wyróżnia się na tle innych opraw. Ciekawy wygląd opraw tworzy wystrój wnętrz codziennych, ale w dobrym stylu. Nawiązując do magazynów i hal fabrycznych, swoim stylem gwarantują jakość i wyjątkowy charakter. Ich prosta konstrukcja pasuje do wielu wnętrz, gdzie idealnie kreują klimat. Światła Zuma Line to bez wątpienia ponadczasowe elementy wystroju wnętrz.

zwis

Zuma Line to także lampy LED

Zastosowana technologia w produkcji lamp opartych na technologii LED zapewnia przyjemne światło. Ale ich niekwestionowanych atutem jest niski pobór energii. Projektanci lamp nie zapomnieli także o ciekawym wyglądzie, który wychodzi naprzeciw klientom, poszukującym oryginalnych rozwiązań.

plafon

Zamiłowanie producenta Zuma Line do najnowszych trendów na rynkach wnętrzarskich pozwoliło stworzyć wiele lamp, które stały się nośnikiem niekwestionowanego sukcesu.