Inspiracje

Lampy wiszące z liny

Lina włókienna, wykonana z lnu, konopi lub juty, była chętnie wykorzystywana we wnętrzach w stylu marynistycznym. Dzisiaj wykorzystuje się ją także w nowoczesnych wnętrzach, jako naturalną ozdobę. Nie brakuje jej także w strefie oświetlenia. Poniżej znajdziecie wybrane przez nas lampy, wykonane właśnie z tego naturalnego surowca.

Corda SP6 lampa wisząca z liny
Sześciopłomienna lampa wisząca Corda wykonana jest z liny oraz lakierowanego na czarno metalu. To produkt włoskiej firmy oświetleniowej Ideal Lux. Żyrandol ma regulowaną długość zwisu i wynosi ona od 75 cm do 148,5 cm. Średnica lnianego abażura wynosi 57 cm. Do tego typu lampy polecamy stosowanie żarówek filament LED.
Kliknij w zdjęcie, aby przejść do produktu
żyrandol z liny konpnej Canapa SP6
Lampa wisząca CANAPA SP6 dedykowana jest nad stół lub wyspę kuchenną. Dzięki 6 źródłom światła, dobrze oświetli powierzchnię blatu. Przewody ukryte są w naturalnej linie konopnej i będą ciekawą dekoracją pomieszczenia. Tutaj sprawdzą się żarówki filament LED lub inne, ledowe żarówki dekoracyjne. Szerokość lampy wynosi 80 cm. Długość zwisu min.: 75 cm; długość zwisu max.: 153 cm.
Kliknij w zdjęcie, aby przejść do produktu
Żyrandol z liny CANAPA SP1
Lampa wisząca CANAPA SP1 wykonana jest z naturalnej liny konopnej i sprawdzi się jako oświetlenie stołu. Przez lniany abażur pięknie przenika światło, co sprawia, że lampa nabiera dekoracyjnego wyglądu. Długość zwisu żyrandola wynosi od 45 do 200 cm. Lniany abażur ma średnicę 41 cm.
Kliknij w zdjęcie, aby przejść do produktu
ŻYRANDOL Z LINY CANAPA SP2
Dwupłomienny żyrandol CANAPA SP2 to produkt włoskiego producenta lamp, firmy Ideal Lux. Lampa wykonana jest z naturalnej liny konopnej i będzie niezwykłą, naturalną dekoracją wnętrza. Można ją zawiesić nad stołem, wyspą kuchenną albo nad stolikami nocnymi w sypialni. Maksymalna długość zwisu żyrandola wynosi 134 cm.
Kliknij w zdjęcie, aby przejść do produktu
Żyrandol z liny i wikliny Rotin
Żyrandol ROTIN wykonany jest z rattanowego abażura w kolorze szarym, metalowej montatury w kolorze postarzanej szarości, a także liny. Lampa kojarzy się ze stylem marynistycznym, morskim. Długość zwisu wynosi max 150 cm. Średnica abażura 39 cm. W serii dostępny jest także 5-płomienny żyrandol oraz lampa podłogowa i stołowa.
Kliknij w zdjęcie, aby przejść do produktu
Żyrandol ROTIN z rattanu i liny
Ta 5-płomienna lampa wisząca ROTIN wykonana jest z rattanowych abażurków w kolorze szarym, metalowej montatury w kolorze postarzanej szarości oraz liny. Lampa znajdzie zastosowanie we wnętrzach w stylu marynistycznym, rustykalnym oraz klasycznym. Długość zwisu wynosi max 150 cm. Średnica 70 cm. Lampa znajdzie zastosowanie przede wszystkim nad stołem w jadalni. W serii dostępny jest także 1-płomienny żyrandol oraz lampa podłogowa i stołowa.
Kliknij w zdjęcie, aby przejść do produktu
Podwójny zwis, lampa wisząca z liny Rope
Lampa wisząca ROPE wykonana jest z patynowanego metalu oraz liny, która skrywa kable. Maksymalna długość zwisu lampy wynosi 150 cm. Brak żarówek w komplecie. Do tej lampy polecamy żarówki filament LED lub żarówki dekoracyjne, retro. W serii dostępny jest także pojedynczy zwis.
Kliknij w zdjęcie, aby przejść do produktu
Pojedynczy zwis z liny Rope
Żyrandol z serii ROPE wykonany jest z patynowanego metalu oraz liny, która skrywa kabel. Maksymalna długość zwisu lampy wynosi 150 cm. Żarówka znajdująca się na zdjęciu nie jest w komplecie. Do tej lampy polecamy żarówki filament LED lub żarówki dekoracyjne, retro, które świetnie uzupełnią charakter tej lampy. W serii dostępny jest także podwójny zwis.
Kliknij w zdjęcie, aby przejść do produktu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *