Inspiracje

Lampy druciane – trendy 2019 według Italuxa

Lampy druciane jako trendy na 2019 rok zaproponowane przez firmę Italux.

Italux od ponad 25 lat jest firmą specjalizującą się w dystrybucji oświetlenia w Polsce i Europie. W ich ofercie znajdziecie lampy nowoczesne, industrialne, loftowe, glamour, a także klasyczne modele. Poniżej przedstawiamy Wam trendy 2019 według Italuxa, w których stawiają na lampy druciane, podkreślające charakter wnętrza. Druciane lampy charakteryzuje ażurowa konstrukcja abażura/klosza, która dodaje im wrażenia lekkości. Italux postawił na wykorzystanie szklanych kloszy w środku drucianych abażurów, dzięki czemu nie ma efektu oślepiania żarówką. Poniżej znajdziecie złote, druciane abażury, które świetnie skomponują się z innymi złotymi dodatkami we wnętrzu, a także czarne druciaki, które będą dopełnieniem nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.

  1. Seria lamp wiszących ZENO

Seria drucianych lamp wiszących Zeno ItaluxZENO to 4 żyrandole o średnicy 52 cm w kolorach złota i czerni. Lampy mają 1 lub 3 źródła światła, która ukryte są w szklanych kloszach wewnątrz drucianych abażurów. Lampy wiszące ZENO znajdą zastosowanie nad stołem w jadalni, kuchni, a także w salonie.
Zobacz serię lamp ZENO>>


2. Seria lamp wiszących ALISON
seria drucianych lamp Alison złote i czarne żyrandole
Lampy ALISON to wykonane są ze stali, malowanej na kolor czarny (podsufitka), a także metalowych abażurów w kolorze złotym lub czarnym. Środek abażura stanowi szklany, biały klosz. Lampy będą się świetnie komponować w minimalistycznych wnętrzach i sprawdzą się w jadalni, kuchni, salonie czy przedpokoju. Maksymalna długość zwisu żyrandola wynosi 90 cm.
Zobacz serię lamp ALISON>>


3. Seria lamp wiszących MATTY
Seria lamp wiszących z drutu Matty
MATTY
to seria lamp wiszących 1 lub 3-płomiennych. Żyrandole pojedyncze mają średnicę 15 cm lub 20 cm. Lampy z tej serii znajdą zastosowanie nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną, a także jako oświetlenie holu/klatki schodowej. Żyrandole wykonane jest ze stali, malowanej na kolor czarny lub złoty oraz szklanych kloszy w kolorze białym.
Zobacz serię lamp MATTY>>


4. Seria lamp wiszących MELISA
druciane lampy wiszące złote i czarne Melisa Italux 2bm blog
Żyrandole MELISA – metalowe abażury z białym, szklanym kloszem w środku. Lampy są niezwykle dekoracyjne i sprawdzą się nad stołem w jadalni lub kuchni, w salonie lub pojedyncze wersje nad stolikami nocnymi w sypialni. W serii dostępny jest kolor złoty i czarny.
Zobacz serię lamp MELISA>>


5. Seria lamp wiszących MIRREN
Lampy wiszące MIRREN sklep 2bm
W serii Mirren znajduje się pojedynczy i potrójny żyrandol. Lampy wykonane są ze stali w kolorze czarno-brązowym. Klosz stanowi metalowa rurka, wokół której spiralnie owinięty jest czarny drut. Tego typu oświetlenie dobrze prezentuje się z dekoracyjnymi żarówkami typu retro lub filament LED.
Zobacz serię lamp MIRREN>>


6. Seria lamp wiszących SALLY
żyrandole druciane SALLY
SALLY
– lampy wiszące z tej serii także wykonane są ze stali, malowanej na kolor czarny lub złoty oraz szklanego, białego klosza. Maksymalna długość zwisu lamp wynosi 90 cm. Zastosowanie: lampy nad stół lub wyspę kuchenną.
Zobacz serię lamp SALLY>>


7. Seria lamp wiszących SANDY
żyrandole druciane Sandy

Lampa wisząca SANDY wykonana jest ze stali, malowanej na kolor czarny lub złoty. W środku abażura znajduje się szklany klosz ze źródłem światła 1 x E27 max 40W. Oprócz funkcji oświetleniowej, lampy te będą też ciekawą dekoracją wnętrza.
Zobacz serię lamp SANDY>>


8. Seria lamp wiszących SARAH
żyrandole druciane Sarah
Podobna do poprzedniej serii, rodzina lamp Sarah znajdzie zastosowanie jako oświetlenie główne w jadalni lub kuchni. Żyrandole wykonane są ze stali, malowanej na kolor czarny lub złoty. W środku metalowych abażurów znajduje się szklany klosz.
Zobacz serię lamp SARAH>>


9. Seria lamp wiszących SIMON
żyrandole druciane Simon
Rodzina lamp SIMON to pojedyncze i potrójne zwisy, które sprawdzą się nad stołem lub wyspą w kuchni i nad stołem w jadalni. Pojedyncze żyrandole polecamy także jako oświetlenie stolików nocnych w sypialni. Lampy wykonane są ze stali i szkła. Dostępny jest kolor złoty i czarny.
Zobacz lampy z serii SIMON>>


10. Seria lamp wiszących CLARISA
żyrandole druciane Clarisa
CLARISA
– żyrandole z okrągłymi abażurami wykonanymi ze stali, malowanej na kolor czarny lub złoty. Średnica abażurów wynosi 43 cm. W serii dostępny jest żyrandol z pojedynczym źródłem światła, a także wersja z trzeba żarówkami. Żyrandole z tej serii zachwycają wyglądem i będą piękną dekoracją wnętrza.
Zobacz serię lamp CLARISA>>


11. Seria lamp wiszących COCO
druciane żyrandole Coco
COCO
– seria żyrandoli z podwójnym kloszem: metalowym oraz szklanym w środku. Żyrandole sprawdzą się nad stołem w jadalni lub kuchni lub nad stolikami nocnymi w sypialni (pojedyncze zwisy). W serii dostępne są lampy w kolorze złotym i czarnym.
Zobacz serię lamp COCO>>


12. Seria lamp wiszących DAREN
druciane żyrandole Daren
DAREN
to 2 rodzaje metalowych abażurów o średnicy 45 cm, w środku których znajdują się trzy szklane klosze, skrywające żarówki G9 o mocy max. 25W (brak żarówek w komplecie). Dostępna jest wersja złota lub czarna. Takie dekoracyjne lampy będą ładnie komponować się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. 
Zobacz serię lamp DAREN>>13. Seria lamp wiszących LEXI
żyrandole druciane Lexi

Seria żyrandoli LEXI to druciane lampy wiszące ze szklanym kloszem w środku. Klosz skrywa źródło światła z małym gwintem E14 i maksymalnej mocy 40W (brak w zestawie). Można stosować żarówki LED. Do wyboru jest kolor złoty lub czarny, przy czym każda z wersji ma czarny kabel. Lampy z tej serii to oświetlenie stołu w jadalni lub kuchni, a także wyspy kuchennej, barku lub recepcji.
Zobacz serię lamp LEXI>>


14. Seria lamp wiszących LOUIS
druciane żyrandole LOUIS
Żyrandole z serii LOUIS to dwa złote, metalowe abażury ze szklaną kulą w środku. Szklany klosz przysłania żarówkę  E27 o max. mocy 40W (brak w komplecie), dzięki czemu nie ma efektu oślepiania. Zwisy Louis będą się ładnie komponować z innymi, złotymi dodatkami we wnętrzu (jadalnia, kuchnia, salon).
Zobacz serię lamp LOUIS>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *